Volajte ZADARMO po–pia od 8 do 16 hodín: 0800 164 616

Späť na články

Predstavujeme nové logo alpha innotec

Pokračovať v čítaní

Patrik Kučera

Značka alpha innotec oslávila v tomto roku výročie 25 rokov od svojho založenia. Počas tejto doby sme sa vďaka mimoriadne schopnému tímu výskumu a vývoja stali jedným z popredných európskych výrobcov tepelných čerpadiel. Veríme, že každý dom sa dá pohodlne vykurovať využitím obnoviteľných zdrojov energie, a vyvíjame preto tepelné a chladiace systémy, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu.

Rovnako ako sa naše produkty neustále vyvíjajú, aj naša značka prechádza zmenami. Preto sme sa rozhodli zmeniť našu vizuálnu identitu, ktorá bude lepšie definovať naše hodnoty. Nové modernizované logo je symbolom inovácie a technologického pokroku, čo sú kľúčové faktory, ktoré nám umožňujú neustále zvyšovať kvalitu našich výrobkov.

S novou vizuálnou identitou alpha innotec sa budú naši partneri a zákazníci stretávať postupne. Kompletná premena značky prebehne do konca roku 2023.


    NAPÍŠTE NÁM O KALKULÁCII ZADARMO ALEBO O DOBRÚ RADU

    Pomôžeme vám vybrať tepelné čerpadlo do vášho domu, poradíme s dotáciami, zodpovieme všetky vaše otázky a spočítame, na koľko vás nové vykurovanie vyjde.

    Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov