Volajte ZADARMO po–pia od 8 do 16 hodín: 0800 164 616

alpha
innotec hľadá...

Robte prácu, ktorá má skutočne zmysel. Šetrite prírodu a peniaze ľuďom po celom Slovensku spoločne s nami.

Pokračovať v čítaní
Servis tepelných čerpadel alpha innotec

Prečo začať
pracovať práve u nás?

Týždeň dovolenky alebo finančný bonus vám dá skoro každý. U nás navyše
získate niečo ešte oveľa dôležitejšieho:

  1. Budete pracovať pre technologickú špičku v oblasti tepelných čerpadiel.

  2. Stanete sa súčasťou stabilnej spoločnosti s výbornou povesťou na trhu.

  3. Pomôžeme vám rásť nie len profesionálne, ale aj kariérne.

Kto nám v našom tíme momentálne chýba?

Neustále sa rozrastáme. A preto hľadáme ďalšieho zodpovedného a spoľahlivého človeka, ktorý sa perfektne postará nie len o našich zákazníkov, ale aj o naše stroje.

Obchodný zástupca pre klimatizácie a tepelné čerpadlá

Banskobystrický, Žilinský, Prešovský kraj

Vašou náplňou práce bude
  • Komunikácia s inštalačnými partnermi a koncovými zákazníkmi
  • Spracovávanie technických návrhov a cenových ponúk
  • Práca prevažne v teréne (pôsobenie najmä v východoslovenskom kraji)
Požadujeme
  • SŠ / VŠ alebo nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Prax v oblasti technického predaja
  • Pro-aktívny prístup a obchodné zmýšľanie
  • Samostatnosť aj prácu v tíme
  • Vodičský preukaz skupiny B a ochotu cestovať
  • Obchodná komunikácia – pokročilý
  • Anglický jazyk – mierne pokročilý (B1)
  • Microsoft Office (Excel, Outlook, Word) – mierne pokročilý
Čo vám za to na oplátku ponúkáme?
  • Zaujímavú prácu v stabilnej spoločnosti, ktorá je dcérskou spoločnosťou výrobcu nemeckých tepelných čerpadiel alpha innotec a taktiež najväčším distribútorom klimatizácii a tepelných čerpadiel Samsung na Slovensku
  • Zodpovedajúce platové ohodnotenie
  • Služobný automobil (aj na súkromné účely), notebook a telefón
  • Práca v príjemnom kolektíve
  • Kvartálne bonusy
  • Home office

Servisný technik / technička pre tepelné čerpadlá

Celá SR

Požadujeme
  • SŠ / VŠ vzdelanie strojárskeho alebo stavebného smeru
  • Osvedčenie § 21 v elektrotechnike
  • Praxe v obore chladiacej techniky –  tepelné čerpadlá a klimatizácie
  • Vodičský preukaz skupiny B a chuť jazdiť po celej SR
Čo vám za to na oplátku ponúkame?
  • Zodpovedné zamestnanie v stabilnej spoločnosti
  • Motivujúce platové ohodnotenie
  • Mimoriadne odmeny za vlastnú iniciatívu
  • Pravidelné školenia priamo od výrobcu
  • Služobný telefón, auto a notebook

Nenašli ste miesto, po ktorom tužíte?

Šikovných ľudí nie je nikdy dosť. Preto pokiaľ viete po anglicky, máte technické vzdelanie a skúsenosti, či už z iného zamestnania alebo ste si povedzme sami postavili dom, ozvite sa nám.

Skúsim to
Dobre, za skúšku nič nedám

    Naberte odvahu

    a dajte nám o sebe vedieť

    Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov