Volajte ZADARMO po–pia od 8 do 16 hodín: 0800 164 616

Späť na články

Zaobstarajte si tepelné čerpadlo alpha innotec a získajte zásobník teplej vody zadarmo!

Pokračovať v čítaní

Patrik Kučera

Pokiaľ si v období od 17. júna do 30. novembra 2024 objednáte tepelné čerpadlo alpha innotec, získate k nemu ZADARMO zásobník teplej vody s objemom 300 litrov, ktorý bez problémov pokryje spotrebu vody celej domácnosti. Stačí vyplniť kontaktný formulár a my vám spracujeme nezáväznú cenovú kalkuláciu.

Aké sú podmienky akcie?

Prečo zvoliť tepelné čerpadlo alpha innotec?

 • Kvalita preverená časom

Tepelné čerpadlá alpha innotec vyvíjame a vyrábame už od roku 1998. V technologickom centre v nemeckom Kasendorfe vybavenom tou najmodernejšou technikou premieňame dlhoročné skúsenosti s úsporným vykurovaním a chladením na špičkové tepelné čerpadlá, s ktorými máte vždy istotu správnej voľby.

 • Široké portfólio produktov

V rozsiahlom portfóliu nájdete tepelné čerpadlá systému vzduch/voda pre vonkajšiu aj vnútornú inštaláciu, a zem/voda do novostavieb, rekonštrukcií i veľkých objektov. Vďaka veľkému rozsahu výkonov a dlhoročným skúsenostiam vám pomôžeme nájsť ideálne riešenie priamo pre váš dom.

 • Viac ako 24 rokov skúseností s prírodným chladivom R290

Už od roku 1999 pracuje alpha innotec na stálom zdokonaľovaní tepelných čerpadiel, ktorým v žilách koluje propánové chladivo R290. V porovnaní s ostatnými používanými druhmi chladiva sa jedná o najekologickejší variant vôbec.

 • Servis priamo od výrobcu

Oproti konkurencii je záručný aj pozáručný servis čisto v réžii spoločnosti ait-slovensko. Tá vo svojich radoch drží špeciálne preškolených servisných technikov, ktorí majú na starosť kontrolu inštalácie pri odovzdaní zákazníkovi a následnú starostlivosť o zariadenie.

Ďalšie výhody

 • Najúčinnejšie a najtichšie tepelné čerpadlá na trhu
 • Inovatívne technológie a špičkové komponenty
 • Značky kvality EHPA Q a Keymark zaručujú nezávisle overenú kvalitu, výkon a hlučnosť

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú kalkuláciu nás kontaktujte prostredníctvom formulára.

Získať ponuku


  NAPÍŠTE NÁM O KALKULÁCII ZADARMO ALEBO O DOBRÚ RADU

  Pomôžeme vám vybrať tepelné čerpadlo do vášho domu, poradíme s dotáciami, zodpovieme všetky vaše otázky a spočítame, na koľko vás nové vykurovanie vyjde.

  Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov